מה קורה במהלך השיחה?

נזהה את מוקד הקושי שאיתו את מתמודדת בימים אלה ונמפה את הסיטואציות המשפחתיות שבהן הוא בא לידי ביטוי

נסתכל על החוזקות ההוריות שלך ועל כל מה שכן עובד לך ונבין איך אפשר להשתמש בהם כדי להתחיל להניע את השינוי לטובה שאת רוצה לייצר בבית

נענה ביחד על השאלות הכי חשובות שאת צריכה לשאול את עצמך כדי להבין מהיכן נובע חוסר שיתוף הפעולה מצד הילדים ונזקק מהתשובות שלך את המיומנות ההורית הספציפית שעליה חשוב שתשימי את הפוקוס

נבין מה המטרות ההוריות שאותן את רוצה להגשים ונשרטט את הדרך הנכונה והאפקטיבית ביותר להגיע לשם

בואי נקבע שיחה!

הקסמים שקרו בשיחות עד היום

איך תדעי אם השיחה מתאימה לך?

יאללה ענת, בואי נקבע!

מי אני
ולמה ממש בא לי לדבר איתך?

אני ענת,

ואני מלווה הורים לא מושלמים להיות שלמים עם עצמם, להתמודד עם אתגרי ההורות בצורה חיובית ומעצימה ולייצר מרחב משפחתי שנעים להיות בו. אני מדריכת הורים מוסמכת מטעם מכון אדלר ומשרד החינוך. מתמחה בליווי הורים פרטני וכן הנחית קבוצות הורים.

בכובעי הנוסף והמשלים אני גם מאמנת אישית מוסמכת מטעם הטכניון וב- 10 השנים האחרונות נושמת את עולם היחסים, עם קילומטראז׳ של מאות הרצאות, סדנאות וייעוצים בתחום של תקשורת בינאישית מיטבית.

חוץ מזה שאני בעצמי אמא לשלושה ילדים וכל מה שאני ממליצה ומנחה לגביו, אני מיישמת בבית שלי אחד לאחד. אני הכי מאמינה שבמקצוע שלנו – walk the talk  זה הערך שצריך להוביל אותנו. חשוב לי ליישם את כל הכלים האדלרינים בעצמי אל מול הלקוחות שלי, ואני גם מאמינה מספר 1 שהורים צריכים להיות בעצמם כל מה שהם מבקשים ורוצים שהילדים שלהם יהיו. 

אני מקשיבה לך, רואה אותך וצוללת אל תוך עולמך, אני מייצרת עבורך מרחב בטוח ונעים שבו תוכלי להיות הכי אותנטית, הכי את ובעיקר נוטעת בך את הרוח האופטימית שקיימת בבסיס התיאוריה האדלרינית – שלא משנה מה קורה עכשיו, תמיד אפשר אחרת! 

ואז, אני לוקחת את כל הניסיון המקצועי שאני מביאה איתי, ועוזרת לך לבנות תכנית עבודה ולגזור אותה למשימות וצעדים פרקטיים שתוכלי ליישם בבית כדי לראות את השינוי שאת חולמת עליו.

שיחת המתנה שלנו היא הפלטפורמה המדויקת שדרכה אני יכולה לעזור לך להבין לאלו כלים את זקוקה כדי להתמודד עם האתגרים שאת חווה בבית, ולהעביר לך טונות של אנרגיות חיוביות ומוטיבציה להתחיל ולהניע את השינוי שכבר הרבה זמן את רוצה שיקרה.

יכול להיות שעולות לך כמה שאלות אז...

כי אני מאמינה בלתת. באמת. וכי אנו באמת חושבת שבעולם המשוגע שבו אנחנו חיות, לייצר ערך אמיתי זו שליחות מקצועית ואישית. אז זאת הדרך שלי לתת לך קצת יותר ממה שאפשר לתת באופן דיגיטלי ואני מזמינה אותך לקחת את זה בשתי ידיים 

מבטיחה לך דבר אחד – זו לא שיחת מכירה. כלומר לא יוצע לך שום שירות במהלכה אלא אם כן תתענייני באחד כזה בעצמך.

מלא! חצי שעה שמנוהלת נכון יכולה להוות בדיוק את פרק הזמן שאת צריכה כדי לייצר פריצת דרך. השיחה מאוד מובנת ומתוכננת כך שתצאי ממנה עם ההבנה הכי מדויקת לגבי המיומנויות החשובות שבהן את רוצה להתמקד כדי לייצר שינוי 

השיחה מתאימה לכל הורה שמרגיש שההורות שלו כפי שהיא היום והאווירה המשפחתית בבית שלו הן לא כמו שהיה רוצה. התפקיד שלי הוא לצלול אל תוך עולמכם ולמקד ביחד אתכם את הקושי שאתם חווים, גם אם כרגע זה אוסף של תחושות וקשיים שאתם מביאים אתכם 

קודם כל אני עוד לא מכירה אותך ואני עוד לא יודעת מה את כבר מכירה ומה לא, מה כבר עשית בניסיון להתמודד עם האתגר שלך ומה לא. אני להבטיח לך שאעשה את המקסימום כדי לתת לך לפחות כלי אחד שלא הכרת, לשאול אותך את השאלות שיפתחו לך את התודעה ואעזור לך לענות על שאלות חשובות שאולי לא שאלת את עצמך עד היום. 

בטח, תוכלי לנצל את המתנה הזו בכל שלב אבל את יודעת בדיוק כמוני שלדברים יש מומנטום אז ממש לא כדאי לעצור אותו. לא סתם הגעת לפה עכשיו – לא סתם בער בך לעשות את הצעד הזה דווקא עכשיו. תקשיבי לעצמך ונצלי את המומנטום – מבטיחה שיהיה לנו ממש כיף לדבר! 

אני מוסמכת מטעם מכון אדלר ומשרד החינוך בהנחית הורים. הן ליווי פרטני והן הנחית קבוצות. כשהחלטתי להתמקצע בהנחית הורות ומשפחה, היה לי חשוב ללכת וללמוד את המקצוע הזה ברצינות הראויה לו, ובמוסד המוביל והוותיק בארץ בתחום ההורות והמשפחה – מכון אדלר. הלימודים במכון אדלר נמשכים 4 שנים ולא בכדי, אלא מתוך הבנה ברורה שעם הנחית הורים מגיעה אחריות מאוד גדולה ואסור להקל בה ראש. היום אחרי שהוסמכתי, אני יודעת עד כמה הידע שיש לרכוש בנושא הוא רחב ומגוון וכמוהו גם היכולת להתאים את הכלים והמיומנויות לכל משפחה על פי המאפיינים הספציפיים שלה. 

חוץ מזה שאני בעצמי אמא לשלושה ילדים וכל מה שאני ממליצה ומנחה לגביו, אני מיישמת בבית שלי אחד לאחד. אני הכי מאמינה שבמקצוע שלנו – walk the talk  זה הערך שצריך להוביל אותנו. חשוב לי ליישם את כל הכלים האדלרינים בעצמי אל מול הלקוחות שלי, ואני גם מאמינה מספר 1 שהורים צריכים להיות בעצמם כל מה שהם מבקשים ורוצים שהילדים שלהם יהיו.

מיד אחרי התיאום תקבלי זימון למייל ותזכורת שתחכה לך לפני השיחה. אני אדאג להתקשר אליך בדיוק במועד שקבענו 

אם יש שאלה שלא קיבלת עליה מענה, את יותר ממוזמנת לשלוח לי הודעת WhatAapp

יאללה ענת, בואי נקבע!