ממשאלה - להגשמה

תהליך אישי וממוקד לדיוק משאלת הלב שלך ומיפוי צעדים ראשונים ליצירת שינוי

למי התהליך מתאים?

ימים
שעות
דקות
שניות
אנחנו לייב!

שרייני לי מקום בוובינר!

מצטרפת אליי למסע? אלה התחנות שבהן נעבור:

שרייני לי מקום בוובינר!

על המנחה

קוראים לי ענת זליג, אמא לשלושה, מושבניקית, מאמנת, מרצה ומנחת סדנאות. אני עוזרת לאימהות להגשים את משאלת הלב שלהן ולייצר ממנה מציאות חיים חדשה.

אז מי אני?

עו״ד, שהבינה כבר לפני כמה וכמה שנים טובות שהיא לא במקום המדויק לה ומאז אני הולכת ומדייקת את עצמי עם כל לידה מחדש. מבחינתי, בכל פעם שנולד לי בייבי חדש, נולדה גם ענת חדשה, והבנתי עד כמה האימהות שלנו, היא מנוע אדיר ליצירת צמיחה והגשמה עצמית. 

יש לי ניסיון של 10 שנים בייעוץ והדרכה בתחומים של תקשורת בינאישית, ייעוץ ארגוני, ופיתוח מנהלים. גם מעבודתי כ- HRBP באינטל וגם מעבודתי כיועצת ומנחה בחברה שנקראת קואטרו, בה אני עובדת כבר 5 שנים. במסגרת העבודה שלי אני מלווה ארגונים, עובדים ומנהלים, אני מרצה ומעבירה קורסים במוסדות אקדמיה כמו הטכניון, המרכז הבינתחומי ובר אילן.

אני מסיימת בימים אלו 3 שנות לימודים במכון אדלר, שם התמקצעתי באימון והדרכה בתחום היחסים, ההורות והמשפחה.

ומה שאני עושה כרגע זה בעיקר מגשימה חלום, אני לוקחת את כל הכלים שצברתי ואני עוסקת בהם כל חיי, ומדייקת אותם לאוכלוסייה שאני סופר מתרגשת לעבוד איתה, אימהות שמחפשות לייצר לעצמן מציאות טובה יותר ומדויקת עבורן.

אני לא אשכח לעולם את היום שבו החלטתי שאני בחיים שלי מתכוונת ללכת אחרי הלב, ומאז הלכתי ודייקתי את עצמי, עד שהגעתי למסקנה שהשליחות שלי בחיים זה להעביר את זה הלאה, אליך!

מה מספרות לקוחות שכבר השתתפו בוובינר?

שאלות ותשובות

אז ברוכה הבאה! זה הוובינר בשבילך 🙂 למה? כי זאת נקודת המוצא שממנה אני התחלתי. אמא לשלושה, שכירה, לא בדיוק הטיפוס ההרפתקני (לפחות ככה חשבתי), אז מה עכשיו לצאת לדרך עצמאית?! אלא שאז הבנתי, שבשביל להגשים חלומות, לא צריך בהכרח לחצות את הגשר בקפיצת בנג'י. אפשר לעבור אותו בצעדים קטנים, תוך כדי שאנחנו מחזיקות במעקה. כל עוד אנחנו מדייקות את החלום ומייצרות תנועה, הכל יגיע ועל זה בדיוק נדבר בוובינר.

אז אגיד לך שהתכנים של הוובינר יעזרו לך להניע כל שינוי שאת רוצה בו. קטן כגדול, חיצוני או פנימי. את המומחית לחייך, ולכן את זאת שיודעת מה התנועה הטבעית המדויקת ביותר שאת יכולה להתחיל לייצר אל עבר מציאות טובה יותר.

השינויים שתוכלי להתחיל לייצר כתוצאה מהסדנה תמיד יהיו מותאמים ומחוברים לרצון האמיתי שלך.
יתכן שתגלי שהמקום שבו את נמצאת מדויק לך נכון לכרגע, וכל מה שצריך הוא דיוק פנימי, שינוי זווית ההסתכלות שלך והעלאת הביטחון ובדיוק על זה נדבר.

אז הגעת למקום הנכון! זה בסדר לא לדעת ולהרגיש מבולבלת, ואפילו חלק חשוב והכרחי בכל תהליך. לפעמים לדעת מה אני לא רוצה, זו נקודת פתיחה מצוינת איתה הרבה נשים מגיעות אליי.

כן! התחומים בהם עוסק הוובינר יכולים להתאים לך בהחלט ולהעניק לך הרבה דיוק. במסגרת השיח שאני מקיימת עם המשתתפות, אני משלבת באופן טבעי את נושא האימהות כזרז משמעותי ליצירת שינוי בחיים, אך הוא לא פוגע או מוריד מהיכולת שלך להפיק ערך גדול, בכל מקום אישי שבו את נמצאת.

בהחלט, הנושאים המועברים בוובינר וכן הכלים והתרגילים הפרקטיים שניתנים, יכולים להתאים לכל תהליך אישי של הנעת שינוי. המיקוד בשינוי התעסוקתי נובע מתוך התהליך האישי אותו אני עברתי בחיי, והוא בהחלט מהווה בסיס ללמידה עבור כל תהליך באשר הוא.

כל מי שתגיע עם נפש חפצה ללמוד ולקבל, תוכל להפיק ערך משמעותי בשעה ורבע! אכן, לא מדובר בפרק זמן שניתן לעבור בו תהליכי עומק ארוכים, אך מה שמיוחד וקסום בוובינר הזה, זה שהוא משלב מצד אחד הרבה תוכן מעניין והשראה, ומצד שני מציע שאלות למחשבה ותרגילים פרקטיים שכל אחת יכולה להתחיל ליישם כבר מחר בבוקר. וביננו, זה כל מה שאת צריכה כדי להניע את התהליך שלך.

שרייני לי מקום בוובינר!