ממשאלה - לתכנית פעולה

תהליך אישי וממוקד לדיוק משאלת הלב שלך ומיפוי צעדים ראשונים ליצירת השינוי התעסוקתי שאת חולמת עליו

אמא יקרה,

אני מכירה מקרוב את התחושה.

את לא באמת מצליחה להנות עד הסוף מהדברים הנפלאים בחייך, כי משהו שם חסר. 

כי נמאס לך לקום בכל בוקר למקום שאת לא רוצה להיות בו, למציאות שלא נכונה ולא מדויקת עבורך. 

את מחליפה עבודות, בוחנת אפשרויות, בכל פעם את אומרת לעצמך, אולי הפעם אני כאן כדי להישאר. אולי החיפוש האינסופי הזה סוף סוף ייגמר. ושוב מתאכזבת. 

עברת דבר או שניים בחיים, יש לך ניסיון של שנים, אולי הפכת לאמא לילדים,  ואת עדיין מחפשת את הנחלה שלך, את הדבר הזה שתעשי "כשתהיי גדולה".  

עמוק בפנים את יודעת, מה את באמת רוצה לעשות, מה התשוקה שלך, הנשמה שלך, איפה נמצא המגרש הביתי שלך, שם את מצליחה להביא את עצמך בצורה הכי אותנטית והכי יפה שלך. 

שנים את חולמת להיות שם, ואף פעם זה לא הזמן המתאים. 

אז בואי אגלה לך משהו, עכשיו זה ממש הזמן המתאים! 

למעשה, את לא תמצאי זמן מתאים יותר, כדי להגשים את משאלת הלב שלך. 

בדיוק בשביל זה, אני מזמינה אותך להצטרף אליי, לתהליך אימון אישי וממוקד, שבו תדייקי לעצמך את השינוי התעסוקתי הנכון עבורך ואת הפעולות שבעזרתן תגרמי לזה לקרות.

 

ממה מורכב התהליך שלנו?

למי התכנית מתאימה?

מתאים לי! אשמח שתחזרי אליי

* לאחר שליחת טופס ההרשמה, אצור איתך קשר לתיאום הפגישה הראשונה שלנו. לאחר התיאום יישלח אליך לינק לתשלום

קצת עליי

קוראים לי ענת זליג, אמא לשלושה, מושבניקית, מאמנת, מרצה ומנחת סדנאות. אני עוזרת לאימהות להגשים את משאלת הלב שלהן ולייצר ממנה מציאות חיים חדשה.

אז מי אני? ומה אני יכולה לחדש לך? 

עו״ד, שהבינה כבר לפני כמה וכמה שנים טובות שהיא לא במקום המדויק לה ומאז אני הולכת ומדייקת את עצמי עם כל לידה מחדש. מבחינתי, בכל פעם שנולד לי בייבי חדש, נולדה גם ענת חדשה, והבנתי עד כמה האימהות שלנו, היא מנוע אדיר ליצירת צמיחה והגשמה עצמית. 

יש לי ניסיון של 10 שנים בייעוץ והדרכה בתחומים של תקשורת בינאישית, ייעוץ ארגוני, ופיתוח מנהלים. גם מעבודתי כ- HRBP באינטל וגם מעבודתי כיועצת ומנחה בחברה שנקראת קואטרו, בה אני עובדת כבר 5 שנים. במסגרת העבודה שלי אני מלווה ארגונים, עובדים, מנהלים, אני מרצה ומעבירה קורסים במוסדות אקדמיה כמו הטכניון, המרכז הבינתחומי ובר אילן.

אני מסיימת בימים אלו 3 שנות לימודים במכון אדלר, שם התמקצעתי באימון והדרכה בתחום היחסים, ההורות והמשפחה.

ומה שאני עושה כרגע זה בעיקר מגשימה חלום, אני לוקחת את כל הכלים שצברתי ואני עוסקת בהם כל חיי, ומדייקת אותם לאוכלוסייה שאני סופר מתרגשת לעבוד איתה, אימהות שמחפשות לייצר לעצמן מציאות טובה יותר ומדויקת עבורן.

אני לא אשכח לעולם את היום שבו החלטתי שאני בחיים שלי מתכוונת ללכת אחרי הלב, ומאז הלכתי ודייקתי את עצמי, עד שהגעתי למסקנה שהשליחות שלי בחיים זה להעביר את זה הלאה, אליך!

עדויות

ההשקעה שלך בעצמך:

420 ש"ח בהטבה מוגבלת
לקהילת מאמאטק ועד לסוף חודש נובמבר

מחיר מקורי: 740 ש"ח

למה זו השקעה ולא הוצאה? כי זה שלך. זה הכי שלך בעולם! אז במחיר של שמלה, או זוג מגפיים, שהם השקעה יפה לחורף הקרוב, את משקיעה בעתיד שלך וזה ממש מגיע לך.

מתאים לי! אשמח שתחזרי אליי

* לאחר שליחת טופס ההרשמה, אצור איתך קשר לתיאום הפגישה הראשונה שלנו. לאחר התיאום יישלח אליך לינק לתשלום

תני לי לנסות לענות לך על כמה שאלות שבטח עולות לך בראש:

אל דאגה! התהליך מתאים גם למי שעדיין מחפשת את משאלת הלב שלה וגם למי שכבר מצאה אותה, אבל צריכה שיעזרו לה להתחיל לצעוד לעברה. אחד הפידבקים הכי מרגשים שאני מקבלת, הוא מלקוחות שמרגישות שהן הביאו לפגישה בליל שלם מחשבות ורגשות, ומתוך כל הכאוס הצלחנו לייצר בהירות ותכנית פעולה. אני תמיד אומרת לכל מי שמגיעה אליי – תביאי את עצמך, כמו שאת, ואני אקח את זה משם. 

אז אגיד לך שתהליך האימון הממוקד מותאם בדיוק לשלב הספציפי שבו את נמצאת. יש לי שתי תשוקות גדולות – האחת היא לעזור לנשים לגלות את משאלת הלב שלהן, והשנייה היא לעזור להן לעשות את הצעד הראשון לכיוונה, כדי להתחיל ולחוות את החלום שלהן בעשייה אמיתית בשטח. כך שאם את מגיעה יותר ממוקדת, אנחנו מתחילות את העבודה המשותפת משלב מתקדם יותר שמתייחס לטיפול בחששות וגורמים מעכבים, מיפוי הצעדים הפרקטיים ותנועה לכיוונם. 

בין אם את מחפשת לשנות את מקום העבודה שלך, בין אם רוצה לשנות את תנאי המשרה שלך, או לייצר גרסה בטוחה יותר של עצמך, בין אם את רוצה להפוך את החלום שלך לעסק או מיזם – התהליך הזה הוא בשבילך. 

כל שינוי באשר הוא, מתחיל קודם כל בדיוק משאלת הלב שלנו. בהתבוננות פנימית עמוקה שמובילה אותנו בסופו של דבר להגיד לעצמנו בקול רם, משהו שלא ממש העזנו להגיד עד עכשיו. 

המשימות והתרגילים שכל אחת תקבל, ישתנו בהתאם לצרכים האישיים שלה ולמקום הספציפי שבו היא נמצאת וכך גם הצעדים הפרקטיים שנגדיר ביחד, בדרך לשינוי שאותו את רוצה.  

כן! התהליך יכול להתאים לך בהחלט ולהעניק לך הרבה דיוק. במסגרת השיח שאני מקיימת עם המתאמנות, אני משלבת באופן טבעי את נושא האימהות כזרז משמעותי ליצירת שינוי בחיים, אך הוא לא פוגע או מוריד מהיכולת שלך להפיק ערך גדול, בכל מקום אישי שבו את נמצאת.

בהחלט, השיח שנקיים במסגרת המפגשים וכן הכלים והתרגילים הפרקטיים הניתנים, יכולים להתאים לכל תהליך אישי של הנעת שינוי. המיקוד בשינוי התעסוקתי נובע מתוך התהליך האישי אותו אני עברתי בחיי, והוא בהחלט מהווה בסיס ללמידה עבור כל תהליך באשר הוא.

אפשר בהחלט. כל מי שתגיע לתהליך עם מוכנות להביט פנימה, לשאול את עצמה שאלות מאתגרות, ולנסות לתת תשובות, תוכל לגלות במהרה מה התנועה הטבעית שעליה להתחיל לייצר כדי לנוע אל עבר משאלת הלב שלה. 

 

המשימות שתקבלי תמיד ייגזרו מהמקום המדויק שבו את נמצאת וממה שמתאים ונכון לך. המשימות בחלקן אימוניות ובחלקן פרקטיות, הן ניתנות במינון כך לא תרגישי שהן מכבידות עליך ומאוד נעימות לביצוע, כך שתהיה לך מוטיבציה נפלאה לעשות אותן 🙂

ניתן לשלם על התהליך באשראי, או בביט. ברגע שתמלאי את הפרטים בטופס ההרשמה ותשלחי אותם אליי,  אחזור אליך על מנת לתאם לנו את הפגישה הראשונה! לאחר שנתאם אותה אשלח לך לינק לתשלום בהתאם לאפשרות התשלום המועדפת עליך.  

מתאים לי! אשמח שתחזרי אליי

* לאחר שליחת טופס ההרשמה, אצור איתך קשר לתיאום הפגישה הראשונה שלנו. לאחר התיאום יישלח אליך לינק לתשלום