משאלת הלב של אמא

התוכנית שתעזור לך להתחבר למשאלת הלב שלך ולהניע את השינוי התעסוקתי שאת חולמת עליו כבר שנים

מתי מתחילות? יום שישי 23.10 בשעה 09:00

מה בתכנית:

המפגשים יתקיימו מדי יום שישי בשעה 09:00, בתאריכים הבאים: 23.10, 30.10, 6.11, 13.11, 20.11

למי התכנית מתאימה?

ובנימה אישית

אמא יקרה,

אני מכירה מקרוב את התחושה.

את לא באמת מצליחה להנות עד הסוף מהדברים הנפלאים בחייך, כי משהו שם חסר. 

כי נמאס לך לקום בכל בוקר למקום שאת לא רוצה להיות בו, למציאות שלא נכונה ולא מדויקת עבורך. 

עמוק בפנים את יודעת, מה את באמת רוצה לעשות, מה התשוקה שלך, הנשמה שלך, איפה נמצא המגרש הביתי שלך, שם את מצליחה להביא את עצמך בצורה הכי אותנטית והכי יפה שלך. 

שנים את חולמת להיות שם, ואף פעם זה לא הזמן המתאים. 

אז בואי אגלה לך משהו, עכשיו זה ממש הזמן המתאים! 

למעשה, את לא תמצאי זמן מתאים יותר, כדי להגשים את משאלת הלב שלך. 

בדיוק בשביל זה, אני מזמינה אותך להצטרף אליי, לתכנית ליווי קבוצתית סופר ממוקדת, שבה תדייקי לעצמך את השינוי התעסוקתי הנכון עבורך ואת הפעולות שבעזרתן תגרמי לזה לקרות. 

קצת עליי:

קוראים לי ענת זליג, אמא לשלושה, מושבניקית, מאמנת, מרצה ומנחת סדנאות. אני עוזרת לאימהות להגשים את משאלת הלב שלהן ולייצר ממנה מציאות חיים חדשה.

אז מי אני?

עו״ד, שהבינה כבר לפני כמה וכמה שנים טובות שהיא לא במקום המדויק לה ומאז אני הולכת ומדייקת את עצמי עם כל לידה מחדש. מבחינתי, בכל פעם שנולד לי בייבי חדש, נולדה גם ענת חדשה, והבנתי עד כמה האימהות שלנו, היא מנוע אדיר ליצירת צמיחה והגשמה עצמית. 

יש לי ניסיון של 10 שנים בייעוץ והדרכה בתחומים של תקשורת בינאישית, ייעוץ ארגוני, ופיתוח מנהלים. גם מעבודתי כ- HRBP באינטל וגם מעבודתי כיועצת ומנחה בחברה שנקראת קואטרו, בה אני עובדת כבר 5 שנים. במסגרת העבודה שלי אני מלווה ארגונים, עובדים, מנהלים, אני מרצה ומעבירה קורסים במוסדות אקדמיה כמו הטכניון, המרכז הבינתחומי ובר אילן.

אני מסיימת בימים אלו 3 שנות לימודים במכון אדלר, שם התמקצעתי באימון והדרכה בתחום היחסים, ההורות והמשפחה.

ומה שאני עושה כרגע זה בעיקר מגשימה חלום, אני לוקחת את כל הכלים שצברתי ואני עוסקת בהם כל חיי, ומדייקת אותם לאוכלוסייה שאני סופר מתרגשת לעבוד איתה, אימהות שמחפשות לייצר לעצמן מציאות טובה יותר ומדויקת עבורן.

אני לא אשכח לעולם את היום שבו החלטתי שאני בחיים שלי מתכוונת ללכת אחרי הלב, ומאז הלכתי ודייקתי את עצמי, עד שהגעתי למסקנה שהשליחות שלי בחיים זה להעביר את זה הלאה, אליך!

עדויות

ההשקעה שלך:

590 ש"ח בהרשמה מוקדמת
48 שעות בלבד מסיום הוובינר.

לאחר מכן המחיר עולה ל- 740 ש"ח.

מחיר מקורי: 1147 ש"ח

מה את מקבלת בתמורה להשקעה?

בונוסים למצטרפות!

אחריות:

בגלל שאני כל כך בטוחה ומאמינה בתכנית ובתכנים שלה, ויודעת שיישום הכלים המועברים בה יאפשר לך להתחיל לנוע אל עבר משאלת הלב שלך, החלטתי לתת לך אחריות מלאה: במידה ומאיזושהי סיבה, תרגישי בתום המפגש הראשון, שהתוכנית לא מדויקת לך, תקבלי החזר כספי מלא באהבה ובלי שאלות מיותרות.

תני לי לנסות לענות לך על כמה שאלות שבטח עולות לך בראש:

אז אגיד לך שהתכנים של תכנית הליווי יעזרו לך להניע כל שינוי שאת רוצה בו. קטן כגדול, חיצוני או פנימי. את המומחית לחייך, ולכן את זאת שיודעת מה התנועה הטבעית המדויקת ביותר שאת יכולה להתחיל לייצר אל עבר מציאות טובה יותר.

השינויים שתוכלי להתחיל לייצר כתוצאה מהסדנה תמיד יהיו מותאמים ומחוברים לרצון האמיתי שלך. ייתכן שתגלי שהמקום שבו את נמצאת מדויק לך נכון לכרגע, וכל מה שצריך הוא דיוק פנימי, שינוי זווית ההסתכלות שלך והעלאת הביטחון ועל זה בדיוק נעבוד 

אז הגעת למקום הנכון! זה בסדר לא לדעת ולהרגיש מבולבלת, ואפילו חלק חשוב והכרחי בכל תהליך. לפעמים לדעת מה אני לא רוצה, זו נקודת פתיחה מצוינת איתה הרבה נשים מגיעות אליי.
כן! התכנים המועברים בתוכנית, יכולים להתאים לך בהחלט ולהעניק לך הרבה דיוק. במסגרת השיח שאני מקיימת עם המשתתפות, אני משלבת באופן טבעי את נושא האימהות כזרז משמעותי ליצירת שינוי בחיים, אך הוא לא פוגע או מוריד מהיכולת שלך להפיק ערך גדול, בכל מקום אישי שבו את נמצאת.
בהחלט, הנושאים המועברים בתוכנית וכן הכלים והתרגילים הפרקטיים הניתנים, יכולים להתאים לכל תהליך אישי של הנעת שינוי. המיקוד בשינוי התעסוקתי נובע מתוך התהליך האישי אותו אני עברתי בחיי, והוא בהחלט מהווה בסיס ללמידה עבור כל תהליך באשר הוא.
אפשר בהחלט. כל מי שתגיע לתכנית עם מוכנות להביט פנימה, לשאול את עצמה שאלות מאתגרות, ולנסות לתת תשובות, תוכל לגלות במהרה מה התנועה הטבעית שעליה להתחיל לייצר כדי לנוע אל עבר משאלת הלב. מה שמייחד את תכנית הליווי הוא שילוב מדויק בין רגש לפרקטיקה. מצד אחד, היא מעניקה לכל משתתפת מקום מכיל ומאפשר, לשתף ולחלוק את המקום הרגשי שבו התכנים פוגשים אותה. מצד שני, התכנית מציעה מגוון רחב של תרגילים מעשיים וכלים פרקטיים שיעזרו לכל משתתפת להעצים את התהליך האישי שלה ולקדם אותו. חשוב לציין שהתהליך הקבוצתי המתקיים במסגרת התכנית, מעצים עוד יותר את חווית הלמידה וההתפתחות. הקבוצה מהווה מעין חדר מראות, בו כל משתתפת לומדת על עצמה דרך כל אחת מהמשתתפות האחרות, מה שמעצים ומדייק את התהליך ומעניק ערך גדול בזמן קצר.
קודם כל, חשוב לי להגיד לך שיש לי ניסיון עשיר בהעברת תכנים וסדנאות בזום. בתור מישהי שזה המקצוע שלה, אפשר לומר שתקופת הקורונה חישלה אותי, בחודשים האחרונים העברתי כמרצה באקדמיה, קורסים שלמים באופן מקוון, מה שאפשר לי לפצח את הפלטפורמה הדיגיטלית ואף לגלות את היתרונות הטמונים בה. תכנית בפלטפורמה דיגיטלית תאפשר לנו הרבה חופש פעולה, דווקא בתקופה עם מעט מאוד וודאות. היא תאפשר לנו להיפגש ללא חשש והגבלות, עם מגוון משתתפות, ללא תלות באזור מגורים, אילוצים אישיים הנובעים מאתגרי התקופה, או שינויים בהנחיות הבריאות.

במסגרת הפגישה האישית, נעלה את ואני לשיחת זום פרטנית בת שעה, במסגרתה נבין במדויק היכן התכנים של התכנית פוגשים אותך, ונזקק את הצעדים הפרקטיים שמותאמים לך, ויעזרו לך להתחיל ולייצר תנועה אל עבר השינוי עליו את חולמת. 

את תראי שלרוב, המפגשים הקבוצתיים שלנו ירגישו לך כמו אוויר לנשימה, כך שהסיכוי שתפסידי מפגש הוא ממש נמוך 🙂

ויחד עם זאת, במידה ומסיבה כלשהי, תאלצי להפסיד מפגש, אדאג להשלים לך את התכנים במסגרת הפגישות האישיות שלנו וליווי הווטסאפ השוטף, כך שלא ייווצרו לך פערים במסגרת התהליך

התשלום מתבצע באמצעות אשראי או ביט. עם סיום התשלום תקבלי באופן אוטומטי קבלה לכתובת המייל שלך, ומעת לעת, עד לתחילת התכנית, תקבלי ממני דרישות שלום, עם מגוון שאלות וחומר למחשבה, כך שתגיעי למפגש הראשון בדיוק במיינדסט הנכון! 

ההשקעה שלך:

590 ש"ח בהרשמה מוקדמת
48 שעות בלבד מסיום הוובינר.

לאחר מכן המחיר עולה ל- 740 ש"ח.

מחיר מקורי: 1147 ש"ח