סדנה מעשית און ליין

שתעניק לכם את הידע והכלים שאתם צריכים כדי להפחית באופן משמעותי את התגובות האוטומטיות מול הילדים (אלה שאנחנו ממש לא גאים בהן), ולייצר במקומן תגובות מקדמות, שמאפשרות למידה ושמירה על תחושת הערך והביטחון שלהם 

מחיר הסדנה יתעדכן בהתאם למדרגות הבאות:

העלות ל-5 מהירי ההחלטה הראשונים היא 74 ש״ח

העלות לנרשם ה- 6 עד הנרשם ה- 10 היא 88 ש״ח

העלות לנרשם ה- 11 עד הנרשם ה- 20 היא 98 ש״ח 

העלות לנרשם ה- 21 עד הנרשם ה- 35 היא 110 ש״ח 

 

הסדנה מתאימה לכם אם אתם....

את הקלטת הסדנה וקבצי התרגול ניתן לרכוש כעת ב- 98 ש"ח

בהנחה של 17% לרגל חגיגות ה- 7K: 81 ש"ח

ההנחה מסתיימת בעוד

ימים
שעות
דקות
שניות

לרכישת ההקלטה וקבצי התרגול

לשאלות ותשלום בביט שלחו לי ווטסאפ!

ובנימה אישית, מאוד

אני אמא, לא מושלמת.

רחוקה משם למען האמת. אני לא מאמינה שיש דבר כזה הורה מושלם כי החיים בגדול הם לא מושלמים וכי הילדים שלנו זקוקים לראות מול העיניים הורים שהם בני אדם, אותנטיים, אנושיים ומתמודדים כמו כולם, עם החלקים הקשים והמאתגרים של החיים. רק ככה הם ירכשו כלים להתמודד בעצמם. 

הורות מביאה איתה קשת שלמה של רגשות שלפעמים אפילו לא ידענו שקיימים בתוכנו. אנחנו רגילים לחיות את חיינו, לספק את הצרכים שלנו, להישאר קרוב לכל מה שעושה לנו טוב ולהתרחק ככל האפשר ממה שמפעיל אותנו, או מקשה עלינו. והנה פתאום מצטרפים אלינו בני אדם קטנים שהם כל עולמנו מצד אחד, ומצד שני מעמידים אותנו לפעמים בסיטואציות שמוציאות מאיתנו את כל האוטומטים החבויים, ואז התגובות שלנו מלוות בכעס ורגשות גדולים שלפעמים בואו נודה, מצליחים להפתיע אפילו אותנו. 

כעסים ורגשות גדולים הם חלק בלתי נפרד ממערכות יחסים ולכן הם גם יהיו חלק מהבית שלנו אם נרצה או לא נרצה.

אבל יש הבדל עצום בין מצב שבו אנחנו מנהלים את הכעסים בצורה נכונה ובריאה, לבין מצב שבו הכעסים מנהלים אותנו. כשאנחנו נותנים לכעסים לנהל אותנו, הם הופכים להיות המרכז של הבית. האווירה המשפחתית והיום יום שלנו נצבעים באנרגיות של מאבקים בלתי פוסקים, של מתח, עצבים ותחושה שאירועים קשים רק מסלימים ומחריפים מרגע לרגע. הבית הופך למקום שלא כיף להיות בו ואנחנו הולכים לישון בלילה עם רגשות אשמה ותחושה רעה. 

כשאנחנו מנהלים את הכעסים מתוך מודעות ומחשבה, אנחנו מצליחים לחיות בשלום לצידם. אנחנו מצד אחד מעבירים את המסר, שבבית שלנו מותר לכעוס, שאין דבר כזה רגש שלילי, ושכל קשת הרגשות מקובלת ומהווה חלק מהחיים. ומצד שני, אנחנו מלמדים את עצמנו ואת הילדים שלנו להתמודד עם כעס בצורה  בריאה ובטוחה, להכיר את עצמנו, לעזור לעצמנו וכפועל יוצא מזה גם לחוות הפחתה בתדירות האירועים ובעוצמות שלהם. 

במצב כזה, הכעס מקבל מקום שפוי ומבוקר בחיינו ובאווירה המשפחתית שלנו ולא צובע את כולה, מה שמאפשר לנו לשמור על הבית שלנו כמקום שנעים וכיף להיות בו, מקום מעצים ומלמד שנותן ביטחון ואהבה. 

בנימה אישית, מאוד

אני אמא, לא מושלמת.

רחוקה משם למען האמת. אני לא מאמינה שיש דבר כזה הורה מושלם כי החיים בגדול הם לא מושלמים וכי הילדים שלנו זקוקים לראות מול העיניים הורים שהם בני אדם, אותנטיים, אנושיים ומתמודדים כמו כולם, עם החלקים הקשים והמאתגרים של החיים. רק ככה הם ירכשו כלים להתמודד בעצמם. 

הורות מביאה איתה קשת שלמה של רגשות שלפעמים אפילו לא ידענו שקיימים בתוכנו. אנחנו רגילים לחיות את חיינו, לספק את הצרכים שלנו, להישאר קרוב לכל מה שעושה לנו טוב ולהתרחק ככל האפשר ממה שמפעיל אותנו, או מקשה עלינו. והנה פתאום מצטרפים אלינו בני אדם קטנים שהם כל עולמנו מצד אחד, ומצד שני מעמידים אותנו לפעמים בסיטואציות שמוציאות מאיתנו את כל האוטומטים החבויים, ואז התגובות שלנו מלוות בכעס ורגשות גדולים שלפעמי בואו נודה, מצליחים להפתיע אפילו אותנו. 

כעסים ורגשות גדולים הם חלק בלתי נפרד ממערכות יחסים וכן הם גם יהיו חלק מהבית שלנו אם נרצה או לא נרצה.

אבל יש הבדל עצום בין מצב שבו אנחנו מנהלים את הכעסים בצורה נכונה ובריאה, לבין מצב שבו הכעסים מנהלים אותנו. כשאנחנו נותנים לכעסים לנהל אותנו, הם הופכים להיות המרכז של הבית. האווירה המשפחתית והיום יום שלנו נצבעים באנרגיות של מאבקים בלתי פוסקים, של מתח, עצבים ותחושה שאירועים קשים רק מסלימים ומחריפים מרגע לרגע. הבית הופך למקום שלא כיף להיות בו ואנחנו הולכים לישון בלילה עם רגשות אשמה ותחושה רעה. 

כשאנחנו מנהלים את הכעסים בחוכמה, אנחנו מצליחים להיות בשלום לצידם. אנחנו מצד אחד מעבירים את המסר, שבבית שלנו מותר לכעוס, שאין דבר כזה רגש שלילי, ושכל קשת הרגשות מקובלת ומהווה חלק מהחיים. ומצד שני, אנחנו מלמדים את עצמנו ואת הילדים שלנו להתמודד עם כעס בצורה  בריאה ובטוחה, להכיר את עצמנו, לעזור לעצמנו וכפועל יוצא מזה גם לחוות הפחתה בתדירות האירועים ובעוצמות שלהם. 

במצב כזה, הכעס מקבל מקום שפוי ומבוקר בחיינו ובאווירה המשפחתית שלנו ולא צובע את כולה, מה שמאפשר לנו לשמור על הבית שלנו גמקום שנעים וכיף להיות בו, מקום מעצים ומלמד שנותן ביטחון ואהבה. 

מה נעבור ביחד בסדנה?

נכיר את האופן שבו המוח שלנו פועל כיצורים אנושיים והישרדותיים. מה מערכות ההפעלה העיקריות שמנהלות אותנו ומה קורה לנו בגוף שמוביל אותנו להגיב בצורה אוטומטית

נבין מה המשמעות האמיתית של ״תגובה אוטומטית״, מהיכן היא נובעת ואיזה טריגרים אישיים מביאים אותה לחזור שוב ושוב בכל פעם 

נלמד 4 כלים פרקטיים שיעזרו לנו לנהל את האוטומט והכעס שלנו טוב יותר, בשעה שאנחנו נמצאים בתוך סיטואציה מאתגרת 

נכיר ונתרגל מודל לעריכת רפלקציה אישית על התגובות שלנו, שתעזור לנו לשבור את המעגליות שבחזרת הטריגרים ולהפחית באופן משמעותי את התגובות האוטומטיות שלנו

נלמד איך אפשר לתקן ולייצר למידה משמעותית עבור הילדים שלנו, גם ברגעים בהם עשינו הכל ״לפי הספר״ ועדיין הגבנו בצורה שאנחנו לא שלמים איתה ואיך לנתב גם את הרגעים האלה למודלינג חשוב עבור הילדים 

ענת 1

אם עוד לא הכרנו
אז כמה מילים עליי

אני ענת,

ואני מלווה הורים לא מושלמים להיות שלמים עם עצמם, להתמודד עם אתגרי ההורות בצורה חיובית ומעצימה ולייצר מרחב משפחתי שנעים להיות בו.

אני מדריכת הורים מוסמכת מטעם מכון אדלר ומשרד החינוך, מתמחה בליווי הורים פרטני וכן הנחית קבוצות הורים.

בכובעי הנוסף והמשלים אני גם מאמנת אישית מוסמכת מטעם הטכניון וב- 10 השנים האחרונות נושמת את עולם היחסים, עם קילומטראז׳ של מאות הרצאות, סדנאות וייעוצים בתחום של תקשורת בינאישית מיטבית.

חוץ מזה שאני בעצמי אמא לשלושה ילדים וכל מה שאני ממליצה ומנחה לגביו, אני מיישמת בבית שלי אחד לאחד. אני הכי מאמינה שבמקצוע שלנו – walk the talk  זה הערך שצריך להוביל אותנו. חשוב לי ליישם את כל הכלים האדלרינים בעצמי אל מול הלקוחות שלי, ואני גם מאמינה מספר 1 שהורים צריכים להיות בעצמם כל מה שהם מבקשים ורוצים שהילדים שלהם יהיו. 

וכמו שאנחנו שואפים להעניק לילדנו דוגמא אישית בכל תחומי החיים, ככה אנחנו רוצים לתת להם מודלינג נכון בוויסות רגשי וניהול האוטומטים שלנו. 

זה לא תמיד פשוט אבל איך אפשר לעשות את זה? 

בעזרת ידע, מודעות וכלים לעבודה יומיומית 

וזה בדיוק מה שהסדנה הולכת לתת לכם! 

לרכישת ההקלטה וקבצי התרגול

יכול להיות שעולות לכם כל מיני שאלות:

הסדנה עצמה לא תוקלט על מנת לשמור על תחושת האינטימיות והביטחון של המשתתפים בה. לאחר הסדנה תישלח לנרשמים הקלטה של כלל התוכן שהועבר בסדנה כולל קישורים להורדת קבצי עבודה שילוו אותם להמשך הדרך

אני לא מאמינה בלחייב אנשים להיחשף ולהשתתף בצורה אקטיבית ולכן זה ממש לא תנאי להשתתפות 🙂 אני מאוד ממליצה לנצל את המפגש בלייב כדי לשאול שאלות ולוודא שברור לכם איך ליישם את התכנים שיועברו באופן אישי בבית שלכם, אבל הכי חשוב שתרגישו בנוח!

הידע המקדים היחיד שאתם זקוקים לו זה היכרות עם עצמכם ועם האווירה המשפחתית שקיימת אצלכם בבית, אין צורך בהתנסות קודמת בקבוצת הורים או הדרכת הורים מסוג כלשהו 

הייחודיות של הסדנה היא בנישה הספציפית שבה היא מתמקדת, בתוך עולם ההורות שהוא גדול ורחב. במסגרת הסדנה נלמד לעומק ונפרק את נושא התגובות האוטומטיות וכיצד הוא בא לידי ביטוי אחרת אצל כל הורה והורה, כך שגם אם יש לכם ידע קודם וברור לכם מה כדאי וצריך לעשות, בסדנה נעסוק דווקא באותם רגעים שהמערכת ההישרדותית תופסת פיקוד על המוח שלנו, ואנחנו בכל זאת מגיבים בדרכים לא מקדמות 

בהחלט. אמנם אי אפשר לדבר על כל האספקטים בהדרכת הורים במסגרת סדנה אחת, אך כחלק מהשיח השוטף, השאלות והדוגמאות שיעלו מהשטח, נבין אילו תגובות מקדמות יכולות להחליף את התגובות האוטומטיות שלנו ומה הרציונאל  החינוכי שעומד מאחוריהן

משך הסדנה יהיה בין שעה וחצי לשעתיים, תלוי ברמת השיתוף שלכם וההיענות לשאילת שאלות 🙂

בטח, הדרך הכי נוחה היא אשראי כי הכל קורה אוטומטית, אבל לגמרי אפשר לשלם גם בדרכים אחרות שנוחות לכם, יכולים לשלוח לי ווטסאפ או הודעה באינסטוש ואעביר לכם את ההנחיות 

להרשמה לסדנה

לשאלות ותשלום בביט שלחו לי ווטסאפ!